Czech
English
Rusian

 

Společnost BRANO a.s., výrobce topné techniky MORA-TOP navázala na tradičního výrobce MORA Moravia a od roku 2005 vyrábí v novém závodě v Uničově. V současné době vyrábí nástěnné plynové kotle, nástěnné elektrické kotle a plynové průtokové ohřívače vody. Společnost klade důraz na zajištění kvality v souladu s certifikáty ISO 9001:2001, jehož je nositelem od roku 2002. Vize managementu je pokračovat v rozvoji dlouholeté tradice českého výrobce, udržet a rozvíjet pozici značky na domácích a zahraničních trzích.


 

Mezi spokojené odběratele patří hlavní velkoobchodní prodejci topné techniky, specializovaní odborní prodejci i internetové obchody. Společnost dodává své výrobky do zemí EU i na Východní trhy. Pro BRANO a.s. je klíčové uspokojit požadavky náročného zákazníka a také vyhledávání nových směrů v oblasti topné techniky.

 

Společnost vyrábí plynové kotle ve 2 řadách: SIRIUS a METEOR PLUS, ve verzi turbo nebo komín a ve verzi solo nebo kombi, ve výkonu od 18-35kW. BRANO a.s. je jedním z předních výrobců elektrických kotlů, které jsou určeny pro vytápění v otopných soustavách s tepelnými ztrátami do 22,5kW (nízkoenergetické domy, byty a rekreační objekty). Elektrokotel ELECTRA Komfort a ELECTRA Light může také sloužit jako záložní zdroj pro moderní systémy vytápění (s tepelným čerpadlem, solární systémy, krby a krbovými vložkami apod.). Díky unikátním vlastnostem můžete topit úsporně a velmi komfortně. Široký rozsah výkonu 5, 6, 8, 9, 12, 15, 18, 24 kW společně s moderními prvky technologie uspokojí potřeby náročného zákazníka.

 

 

 

 

 

 

 


Zpět na hlavní stránku

Novinky

Produkty

Výroba

 
 

BRANO a.s., výrobce topné techniky
MORA-TOP

Certifikát ISO